Hej wszystkim <3
To mój pierwszy post :D
Więc może opisze w nim o czym ten blog będzie !
Między innymi notki będą o :
-modzie ,
-o mnie ,
-o gwiazdach,
-szkole (czyli jak ja się uczę )
-muzyce i jej różnych stylach ,
Noo pewnie jak zawsze blog będzie miał też posty nie dotyczące tego co dzisiaj napisałam , ale co tam ;d
Sama dopiero zaczynam więc wiem jak to jest z blogowaniem :). Życzę powodzenie i weny do pisania !
OdpowiedzUsuńps. Z wielką chęciom przeczytam kolejne posty :)
hmm. Sama niedawno (ok miesiąc temu) zaczęłam swoją przygodę z blogiem. Mam nadzieję że uda ci się fajnie go rozwinąć. Jednak czytając o czym będziesz pisać to myślę że podobnych blogów jest bardzo wiele i musisz się nieźle postarać żeby zaciekawić ludzi. życzę ci powodzenia.
OdpowiedzUsuńhttp://dziennikidestiny.blogspot.com/
Zgadzam się z Noyn. Takich blogów jest już sporo, no ale każdy ma inną osobowość i myślę, że sobie poradzisz :) Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńJak masz chwilkę to wpadnij:
recenzje-aplikacji-android.blogspot.com
Piszę recenzje aplikacji na Android :)