piątek, 31 stycznia 2014

Początek ! :D

Hej wszystkim <3
To mój pierwszy post :D 
Więc może opisze w nim o czym ten blog będzie ! 
Między innymi notki będą o :
-modzie , 
-o mnie ,
-o gwiazdach, 
-szkole (czyli jak ja się uczę )
-muzyce i jej różnych stylach ,

Noo pewnie jak zawsze blog będzie miał też posty nie dotyczące tego co dzisiaj napisałam , ale co tam ;d 

3 komentarze:

  1. Sama dopiero zaczynam więc wiem jak to jest z blogowaniem :). Życzę powodzenie i weny do pisania !
    ps. Z wielką chęciom przeczytam kolejne posty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. hmm. Sama niedawno (ok miesiąc temu) zaczęłam swoją przygodę z blogiem. Mam nadzieję że uda ci się fajnie go rozwinąć. Jednak czytając o czym będziesz pisać to myślę że podobnych blogów jest bardzo wiele i musisz się nieźle postarać żeby zaciekawić ludzi. życzę ci powodzenia.
    http://dziennikidestiny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z Noyn. Takich blogów jest już sporo, no ale każdy ma inną osobowość i myślę, że sobie poradzisz :) Pozdrawiam.

    Jak masz chwilkę to wpadnij:
    recenzje-aplikacji-android.blogspot.com
    Piszę recenzje aplikacji na Android :)

    OdpowiedzUsuń